Zielone Domy

 

Kontakt

Zielone Domy Kontakt
 
       Siedziba firmy:
ul. Mickiewicza 39
89-600 Chojnice 
       
       Dział handlowy:
       
kom. 733 114 433
kom. 698 186 718
         
        Dział projektowy:
        
kom. 698 186 718

 

        Godziny otwarcia
        Centrali w Chojnicach:

  •    pn-pt: od 8:00 do 16:00
       sb: od 10:00 do 12:00

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

*Imię i nazwisko:

*Adres e-mail:

Telefon kontaktowy:

*Miejsce inwestycji:


* - pola obowiązkowe
*Twoje pytanie:

 

PRZEDSTAWICIELE REGIONALNI

MIASTO ADRES E-MAIL ADRES TELEFON GODZINY OTWARCIA
Bydgoszcz bydgoszcz@zielonedomy.com.pl ul. Piękna 13 pok. 115 85-303 Bydgoszcz 516 125 111  
Brodnica brodnica@zielonedomy.com.pl ul. Jana Pawła II 28 87-300 Brodnica 664 226 083  
Gdańsk gdansk@zielonedomy.com.pl

doradca mobilny

606 555 620  
Gdynia gdynia@zielonedomy.com.pl
ul. Łużycka 10a/24 81-537 Gdynia
695 034 389  
Gliwice gliwice@zielonedomy.com.pl
DOM POKAZOWY
ul. Dębowa 5 Rudno k/Gliwic
601 092 567 Prosimy o kontakt telefoniczny przed spotkaniem
Katowice katowice@zielonedomy.com.pl
ul. Kościuszki 42a
40-048 Katowice
606 605 102 pn-pt 9-17
Kalisz / Sieradz kalisz@zielonedomy.com.pl
ul. Ocin 60a, 98-285 Wróblew
EKSPOZYCJA
512 192 339 Prosimy o kontakt telefoniczny przed spotkaniem
Konin konin@zielonedomy.com.pl
ul. Plac Kazimierza Wielkiego 14
62-590 Golina k. Konina
577 939 825  
Leszno leszno@zielonedomy.com.pl ul. Słowiańska 38 64-100 Leszno 606 804 282 pn-pt 9-17
Milanówek milanowek@zielonedomy.com.pl ul. Podgórna 106
05-822 Milanówek
(22) 724 77 80
603 760 021
pn-pt 9-17
Oborniki k. Poznania oborniki@zielonedomy.com.pl ul. Kopernika 39 501 160 513 795 979 799  
Szczecin szczecin@zielonedomy.com.pl ul. Wiatraczna 4 72-006 Mierzyn 534 117 899 pn-pt 9-17
Wrocław wroclaw@zielonedomy.com.pl doradca mobilny 511 574 756 pn-pt 9-16


 

 
 
 
 
footer