Zielone Domy

 

Kontakt

Zielone Domy Kontakt
Siedziba firmy:
ul. Mickiewicza 39
89-600 Chojnice
Dział handlowy:
kom. 733 114 433
Dział projektowy:
kom. 722 124 433
Szef produkcji:
kom. 693 031 444
Technolog:
kom. 782 617 771
Faktury:
kom. 724 607 771
Marketing i płatności:
kom. 602 317 624

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

*Imię i nazwisko:

*Adres e-mail:

Telefon kontaktowy:

*Miejsce inwestycji:


* - pola obowiązkowe
*Twoje pytanie:

 

PRZEDSTAWICIELE REGIONALNI

MIASTO ADRES E-MAIL ADRES TELEFON GODZINY OTWARCIA
Bydgoszcz bydgoszcz@zielonedomy.com.pl ul. Piękna 13 pok. 115 85-303 Bydgoszcz 516 125 111  
Brodnica brodnica@zielonedomy.com.pl ul. Jana Pawła II 28 87-300 Brodnica 530 448 886  
Gdynia gdynia@zielonedomy.com.pl
ul. Łużycka 10a/24 81-537 Gdynia
695 034 389  
Gliwice gliwice@zielonedomy.com.pl
DOM POKAZOWY
ul. Dębowa 5 Rudno k/Gliwic
601 092 567 Prosimy o kontakt telefoniczny przed spotkaniem
Katowice katowice@zielonedomy.com.pl
ul. Kościuszki 42a
40-048 Katowice
606 605 102 pn-pt 9-17
Kalisz / Sieradz kalisz@zielonedomy.com.pl
ul. Ocin 60a, 98-285 Wróblew
EKSPOZYCJA
512 192 339 Prosimy o kontakt telefoniczny przed spotkaniem
Konin konin@zielonedomy.com.pl
doradca mobilny
721 840 288  
Leszno leszno@zielonedomy.com.pl ul. Słowiańska 38 64-100 Leszno 606 804 282 pn-pt 9-17
Łódź lodz@zielonedomy.com.pl
DOM POKAZOWY
ul. Zalew 118 Łódź
605 128 335 Prosimy o kontakt telefoniczny przed spotkaniem
Milanówek milanowek@zielonedomy.com.pl ul. Podgórna 106
05-822 Milanówek
(22) 724 77 80
603 760 021
pn-pt 9-17
Szczecin szczecin@zielonedomy.com.pl ul. Wiatraczna 4 72-006 Mierzyn 534 117 899 pn-pt 9-17
Wrocław wroclaw@zielonedomy.com.pl doradca mobilny 511 574 756 pn-pt 9-16


 

 
 
 
 
footer